Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach


Idź do treści

DZIEŃ SENIORA – dniem promocji kultury i tradycji Regionu

W dniu 30 września 2016r. w Sali widowiskowej P.O.K. „Dom Chemika” w Puławach odbyła się uroczystość pn. „DZIEŃ SENIORA – dniem promocji kultury i tradycji Regionu”.


Organizatorem wydarzenia był Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Puławach, zaś partnerami byli Powiat Puławski oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach.
Uroczystość uświetniły wystąpienia okolicznościowe Przewodniczącej Związku oraz zaproszonych gości, ponadto zostały wręczone odznaczenia i wyróżnienia związkowe.
Oprawę artystyczną uroczystości zapewnili: Chóry i Zespoły śpiewacze Seniorów, inscenizacje w wykonaniu młodzieży z Z.S.O. nr 2 im. D. Kniaźnina w Puławach, a także występ zespołu „Powiśle” z P.O.K. „Dom Chemika”.
Podczas imprezy zaprezentowana została wystawa prac rękodzieła artystycznego i wyrobów kulinarnych Koła Nr 3 Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Baranowie.
Uroczystość była miłą okazją do spotkania oraz integracji środowiska seniorów z terenu powiatu puławskiego.Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:


WsteczPlayDalej

Powrót do treści | Wróć do menu głównego